True Colors Vatican Home

  • 45 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα True Colors Vatican Home Ρώμη 45 τ.μ. Απέχει 4 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Σταθμός Roma Termini και μόλις 8 λεπτά με τα πόδια από τα Μουσεία Βατικανού. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 4 άτομα.

Αυτό το κατάλυμα περιλαμβάνει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επιπλέον, στο μπάνιο μπορείτε να χρησιμοποιήσετε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Για να συνεχίσετε να ακολουθείτε το πρόγραμμα άσκησης, σας παρέχεται πρόσβαση σε παγοδρόμιο.

Το διαμέρισμα True Colors Vatican Home διαθέτει μικρή κουζίνα με συσκευές για την προετοιμασία των δικών σας πιάτων.

Η Πλατεία του Αγίου Πέτρου είναι σε απόσταση μόνο 1 χλμ., ενώ το Τραστέβερε βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Η Βασιλική του Αγίου Πέτρου απέχει σχεδόν 20 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα True Colors Vatican Home. Η στάση λεωφορείων Di Lauria απέχει σχεδόν 400 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα, ενώ ο σταθμός του μετρό Cipro είναι σε απόσταση περίπου 200 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near True Colors Vatican Home Ρώμη
Vatican Museums Terrace Apartments
Τιμή μόνο για κινητά

Vatican Museums Terrace Apartments

78 μ από το κατάλυμα
USD 638 USD 574
ανά νύχτα
The Best Rent - Modern One-Bedroom Apartment In The Cipro Area
Τιμή μόνο για κινητά

The Best Rent - Modern One-Bedroom Apartment In The Cipro Area

9.4
Άριστο 7 σχόλια
182 μ από το κατάλυμα
USD 168 USD 151
ανά νύχτα
New! Vatican Domizia Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

New! Vatican Domizia Apartment

9.0
Άριστο 41 σχόλια
225 μ από το κατάλυμα
USD 158 USD 142
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Φιουμιτσίνο Αεροδρόμιο
    28 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Roma San Pietro Station
    1,6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 09:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας058091-LOC-02207,IT058091C258TFPVLL
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα True Colors Vatican Home;
      Το διαμέρισμα True Colors Vatican Home βρίσκεται κοντά σε Μουσεία Βατικανού.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα True Colors Vatican Home;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα True Colors Vatican Home περιλαμβάνουν Βασιλική Του Αγίου Πέτρου, Πιάτσα Ναβόνα καθώς και Κάμπο ντε Φιόρι.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα True Colors Vatican Home;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα True Colors Vatican Home θα είναι 199€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Tordomatto και Green Bar και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Αυτό το διαμέρισμα έχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.
    • Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα True Colors Vatican Home;
      Η έκταση του το διαμέρισμα True Colors Vatican Home αποτελεί 45 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Φιουμιτσίνο Αεροδρόμιο
    28 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Roma San Pietro Station
    1,6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    True Colors Vatican Home Ρώμη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο